Resultatservice

Beståtte Jaktanlegg- og apportprøver:

  • for 2019 holdes oppdatert i DETTE  dokumentet
  • for 2018 finner du i DETTE dokumentet.
  • for 2017 finner du i DETTE dokumentet.


I tabellen under finner du oppdaterte resultater fra de sist avholdte jaktprøver i Norge. NB! ikke lesevennlig på mobiltelefon.

 

JAKTPRØVER 2019StedPresteseterMatrandSokndalSokndalJæren
 Dato24.08.1913.10.1901/03.11.1902.11.1930.11/01.12.19
 DommerArild StenbråtenArild StenbråtenTor Magne GramstadAnders BrunvollAnders Brunvoll
HundFører     
Bannockfield DoveTherese Myhrhaug2EK    
Bannockfield ElvedenJonny Olsen3AK    
Streamsides Venture BravoNina Forus  1EK2EK 
Streamsides HeksanHans Hodne   2AK1AK
Hunters Guilds FernMarte Hillesdal  3AK 3AK
Hunters Guilds FabbriIda Anette Norheim   3AK1AK
Ah-tib's SandonMarte Hillesdal   1EK 
Ah-tib's X-TraordinaryAud Bergland  2BK 2BK
Zero One´s SmokeheadTorun Thomassen    3EK
Streamside´s FrancesTor Magne Gramstad    1AK
Bannockfield ElmaAlexander Nilsen    2AK
Working Bliss EnergyIda Anette Norheim    1BK

 

JAKTPRØVER 2018StedGjerstadKongsbergKongsbergØlensvågHemnesHemnesRendalenJæren
 Dato01.09.1822./23.09.1822./23.09.1806./07.10.1813.10.1814.10.1820.10.1802./03.12.18
 DommerWenche FarstadRoyne SvenssonAnders BrunvollTor Magne GramstadTor Magne GramstadArild StenbråtenArild StenbråtenAnders Brunvoll
HundFører        
Fågeljägarens FirecrestMarius Lysö  1AK     
Streamsides X-SheriffEllen Saugerud Karlsen  2EK     
Bannockfield DoveTherese Myhrhaug  3EK     
Streamsides Venture BravoNina Frorus   1EK    
Streamsides Cree DusterHans Hodne   3AK    
Winton Working Class HeroTor Magne Gramstad       1AK
Bannockfield ElmaAlexander Nilsen       1AK
Hunters Guilds FabbriIda Anette Norheim       1AK

 

 

JAKTPRØVER 2017StedKongsbergKongsbergGjerstadGjerstadØlensvågHemnes/NMHemnesÅsvollJæren
 Dato16.09.1717.09.1723.09.1724.09.1707.10.1714.10.1715.10.1704.11.1702.12.17
 DommerTor Magne GramstadUlf WestlundWenche FarstadTor Magne GramstadArild StenbråtenJeremy OrganAnders BrunvollAnders BrunvollWenche Farstad
HundFører     Wenche Farstad   
Fantins Bird BaggerBjarte Grimen2EK   1EK 1EK1EK2EK
Streamsides X-BelleTorun Thomassen 1EK   1EK/2VK1EK  
Streamsides Venture BravoNina Forus    1EK 2EK 1EK
Fantins Good GirlBjarte Grimen 3AK    1AK3AK 
Streamsides X-SheriffEllen Saugerud Karlsen     1EK/3VK1EK  
Bannockfield DoveTherese Myhrhaug     1EK/4VK1EK  
Ah-Tibs SandonMarte Hillesdal   1AK1AK    
Hunters Guilds FabbriIda Anette Norheim    3AK  2AK 
Zero One's SmokeheadTorun Thomassen     1EK   
Fantins Fenris FandangoHaakon Bull-Hansen3BK   2BK    
Hunters Guilds FernMarte Hillesdal  2AK      
Bannockfield ElmaAlexander Nilsen       1BK 
Bannockfield DrumlanrigMartine Johansen2BK        
Thoras EllenAnne Imeland     1EK/1VK   
Streamsides Cree DusterHans Hodne       1AK 
Winton Working Class HeroTor Magne Gramstad    2AK    
Spanielplassens IfaJune Olsen  2EK