Nyheter

Brukshundkomiteen trenger to nye medlemmer

12 Dec, 2020

Kategorier:
img

Komiteen utvider fra 3 til 5 medlemmer. Her kan du få muligheten til å påvirke klubbens brukshundarbeid.

Brukshundkomiteen jobber primært med alle andre hundesporter og aktiviteter med spaniels enn utstilling og jakt. Vi søker etter personer med et brennende engasjement for å gjøre en jobb for NSK og for brukshundarbeidet i klubben. Gjennom BK kan du påvirke klubbens brukshundsatsning. Vi trenger personer med gode datakunnskaper som i tillegg til vanlig komitèarbeid også kan hjelpe til med oppdatering av klubbens hjemmeside, kalle inn til møter i teams mm. Vi trenger noen med arbeidslyst og som liker å skrive og få ting gjort. For flere opplysninger kontakt BK ved leder Inger Handegård på tlf 918 35 324.

Vil du bidra? Send din søknad til BK på epost til kenneldesperado@gmailcom innen 1. januar 2021.
Vi håper du tar kontakt med oss! Sammen kan vi få gjort noe!