Kontakt oss

Klubbens ledelse og kontaktinformasjon

Norsk Spaniel Klub v/leder Kari Knudsen
Buvang, 1954 Setskog
Tlf: 971 78 940
leder@spaniels.org
post@spaniels.org
www.spaniels.org

Fakturaadresse:

Norsk Spaniel Klub v/Lierfoss regnskap
Haneborgveien
1930 Aurskog
E-post post@lierfossregnskap.no
Kontonr: 7874.05.74980

Nestleder:
Eva Hemmingsen
Serinelystveien 18
7020 Trondheim
Telefon 970 39 172
E-post eva.hemmingsen@ntebb.no

Øvrige medlemmer i Hovedstyret:
E-post post@spaniels.org

Vidar Sagmyr
Nordmyrvegen 23
7089 Heimdal
Telefon 928 78 722
E-post mailto:vidar@sagmyr.no

Ronny Bekkevold
Hengsrudveien 727
3178 Våle
Telefon 975 86 792
E-post ronny.bekkevold@bmfritzoe.no

Arild Stenbråten
Sørflavegen 1
2090 Hurdal
Telefon 900 29 050
E-post arild@admiras.no

Varamedlemmer

Anne Karin Monsen
Levegen 235
5917 Rossland
Telefon: 906 82 517
E-post: frmonsen@online.no

Hans Arne Paulsen
Breviksvingen 357
3950 Brevik
Telefon 480 52 927
E-post hansarne@hotmail.com

Kontakter

RS Ordfører  Snorre Aslaksen 359 74 000
917 18 787
kennel@springtrend.no
RS Varaordfører  Rigmor Schau 649 51 720
Regnskapsfører  Lierfoss regnskap 638 57 300 post@lierfossregnskap.no
Webmaster  Kathrine M. Bratteng 915 41 545 webmaster@spaniels.org
Medlems- og premiebutikk   Kritikkskjema jakt/JAL bestilling@spaniels.org
 Halvor Støylen 381 55 101
906 93 177
hastoy@frisurf.no
Valpeformidling  Kathrine M. Bratteng 915 41 545 webmaster@spaniels.org

Våre Spaniels – spaltister

Redaktør  Kathrine M. Bratteng  915 41 545 redaktor@spaniels.org
Amerikansk Cocker  Ronny Bekkevold  975 86 792 ronnybekkevold8@gmail.com
Cocker Spaniel redaktor@spaniels.org
Engelsk Springer  Heidi Fosberg  928 21 204 mailto:zelini@online.no
Welsh Springer  Silje L. Havstein silje_lh@hotmail.com
Øvrige Spaniels  Bente Aase Duckett  920 87 517 benteaase@hotmail.com
Brukshundspalten  Inger Handegård  576 81 262 kennel@desperado.no
Jaktspalten  Knut Framstad  908 33 247 knut@streamside.nu